Kdo to s námi jednou zkusil, neopustí firmu Musil
rodinné řemeslo od roku 19O9
menu

Společnost LIKO-S je Rodinnou firmou roku 2014

14. 11. 2014

Předseda představenstva Libor Musil k této významné události napsal:

Děkujeme za gratulace, které jsme dostali a stále dostáváme. Velmi si tohoto prestižního ocenění vážíme. Vyhráli jsme jednak v hlasování veřejnosti a jednak i u odborné poroty. Dnes jsme opět zpátky v naší práci a uvědomujeme si, že je to naše společné dílo. Je to zásluha vás všech, kteří pro naši firmu pracujete. Ať se nám i nadále toto dílo daří. 
V pondělí oslavíme 25 let svobody. Již 25 let můžeme svobodně žít a pracovat. Zažili jsme komunismus a oslavíme každý den z těch 25 let, že ta doba pro nás všechny skončila, a je nám líto třeba našich rodičů, kteří většinu svého života za komunismu prožili - dětství ve válce a potom dlouhé roky diktatury a třídní nenávisti. 
Nyní jsme všichni volní a svobodní jako ptáci. Okolo nás se mnoho podstatných věcí změnilo k lepšímu a budujeme dobrou zemi pro naše děti, máme všichni kvalitnějši život. Nikdo nerozhoduje za nás. Naše firma se na budovaní kvalitnější společnosti velmi aktivně podílí. Každý z vás je toho účastníkem a do budoucnosti můžeme hledět s optimismem. Nic však nikdy nepřišlo a nepřijde samo a zadarmo, jak v zaměstnání, tak v životě. 

I tu svobodu si musíme zasloužit a opatrovat ji. Každý den a zvláště v den výročí. Užijte si to a oslavte je společně s vašimi blízkými a s námi všemi. 
  

Výsledky soutěže si můžete přečíst zde.

 

Obrázky ze slavnostního předání titulu RODINNÁ FIRMA ROKU 2014 ...

(zleva Libor Musil, předseda představenstva a zakladatel firmy, jeho manželka a členka představenstva Jana Musilová, dcera a členka představenstva Hana Williams Musilová s manželem Orrainem a syn a člen představenstva Jan Musil)

Archiv novinek
postaráme se o vás
Aleš Musil
Aleš Musil poradí Vám kompletně se všemi pracemi z rejstříku firmy Musil +420 602 539 205
ales.musil@musil.cz
Milan Duba
Milan Duba poradí Vám se sádrokartony, minerální podhledy, fasádou +420 606 117 447
milan.duba@musil.cz
Milan Modl
Milan Modl Chytrá izolace Jižní Čechy, Třebíč, Znojmo, České Budějovice
+420 725 939 368
milan.modl@musil.cz
Karel Jaroš
Karel Jaroš Chytrá izolace Vysočina, Znojemsko, Pelhřimov, Jihlava +420 606 038 834
karel.jaros@musil.cz
kontaktní formulář
Námi používané technologie