Kdo to s námi jednou zkusil, neopustí firmu Musil
rodinné řemeslo od roku 19O9
menu

Léto je druhou topnou sezónou

14. 07. 2015

Léto je druhou topnou sezónou

Zimní měsíce se běžně považují za období, kdy kvůli mrazivému počasí lidé protopí vysoké částky ať za plyn, či elektřinu. Posledních letech ale zažíváme v letních měsících tropická vedra. Používání klimatizací, které je sice řešením, jak s nesnesitelným horkem bojovat, rapidně to ale zvyšuje spotřebu energie a vede k častému nachlazení. Pokud znáte probdělé letní noci v rozehřátém podkroví, my máme řešení!
Jedním z největších trhů pro kanadskou izolační pěnu Icynene, je americká Florida. Tato pěna po nástřiku na izolovanou plochu stonásobně expanduje, dokonale přilne a vytvoří kompaktní vrstvu bez spojů a netěsností. Pěna garantuje perfektní těsnost všech míst a chrání tak před průnikem tepla z rozehřáté střechy. Přitom ale dokáže odvést vlhkost z objektu a předejít tak vzniku plísní v interiéru a ochránit konstrukci střechy, což je zárukou jejich dlouhé životnosti.
S Chytrou izolací máte jistotu, že si v létě budete užívat příjemný chládek a v zimě Vám žádné teplo neuteče. Zvýší se i komfort užívání a hodnota nemovitosti. Z vlastní zkušenosti víme, že vynaložená investice do zateplení se vrátí v horizontu 3-5 let a náklady spojené s vytápěním nebo klimatizováním se sníží v závislosti na rozsahu aplikace až o 70 %.
Náš odborně proškolený tým obchodních manažerů provádí nezávaznou konzultaci přímo v místě, zhodnotí stavbu, zaměří ji. K dispozici máme nejmodernější vybavení jako například termokamery FLIR, na kterých zákazník sám může vidět největší úniky.
Mnoho příjemných dní a nocí Vám přeje
Václav Pěnička
Vedoucí prodeje Chytré izolace

Archiv novinek
postaráme se o vás
Aleš Musil
Aleš Musil poradí Vám kompletně se všemi pracemi z rejstříku firmy Musil +420 602 539 205
ales.musil@musil.cz
Milan Duba
Milan Duba poradí Vám se sádrokartony, minerální podhledy, fasádou +420 606 117 447
milan.duba@musil.cz
Milan Modl
Milan Modl Chytrá izolace Jižní Čechy, Třebíč, Znojmo, České Budějovice
+420 725 939 368
milan.modl@musil.cz
Karel Jaroš
Karel Jaroš Chytrá izolace Vysočina, Znojemsko, Pelhřimov, Jihlava +420 606 038 834
karel.jaros@musil.cz
kontaktní formulář
Námi používané technologie