Kdo to s námi jednou zkusil, neopustí firmu Musil
rodinné řemeslo od roku 19O9
menu

NÁVŠTĚVA PREZIDENTA REPUBLIKY MILOŠE ZEMANA NA FIRMĚ LIKO- S VE SLAVKOVĚ U BRNA - LIKO- S JE GENERÁLNÍ DODAVATEL TEPELNÉ IZOLACE ICYNENE.

30. 01. 2016

 prezident s rodinou Musilovou, členy představenstva a předsedou dozorčí rady hovořil o baťovském způsobu řízení, kdy se zaměstnanci podílí na zisku firmy. Miloš Zeman ocenil, že tento model přináší zaměstnancům v LIKO-Su vyšší průměrné mzdy, než je v regionu obvyklé. Dále se zajímal o projekt LIKO-School, kterým firma LIKO-S bojuje s nedostatečnou přípravou absolventů na reálné pracovní podmínky. Řeč přišla také na nutnost podpory českých a moravských rodinných firem, namísto jednostranného zvýhodnění zahraničních korporací. Pan prezident Miloš Zeman se rovněž zajímal o možné cesty předávání vedení rodinných firem dalším generacím.
Bezprostředně po tomto jednání následovala beseda Miloše Zemana se zaměstnanci firmy. V uvolněné atmosféře došlo na odkaz J. A. Bati, problematiku čerpání dotací v našem regionu i na dlouhodobě nevyhovující stav příjezdové komunikace k firmě LIKO-S. Celé setkání se odehrávalo v uvolněné atmosféře a vyhrazený čas byl rychle pryč. Pan prezident poté dostal několik drobných dárků na památku a vydal se za dalším programem svého jihomoravského turné. My ve firmě LIKO-S jsme rádi za tu tuto krátkou, ale o to vzácnější návštěvu.
 
 
Archiv novinek
postaráme se o vás
Aleš Musil
Aleš Musil poradí Vám kompletně se všemi pracemi z rejstříku firmy Musil +420 602 539 205
ales.musil@musil.cz
Milan Duba
Milan Duba poradí Vám se sádrokartony, minerální podhledy, fasádou +420 606 117 447
milan.duba@musil.cz
Milan Modl
Milan Modl Chytrá izolace Jižní Čechy, Třebíč, Znojmo, České Budějovice
+420 725 939 368
milan.modl@musil.cz
Karel Jaroš
Karel Jaroš Chytrá izolace Vysočina, Znojemsko, Pelhřimov, Jihlava +420 606 038 834
karel.jaros@musil.cz
kontaktní formulář
Námi používané technologie