Montáž sádrokartonů

Specializujeme se na montáž sádrokartonových systémů
včetně akustické i tepelné izolace.

Univerzální využití pro novostavby i rekonstrukce

Provádíme instalace kvalitních sádrokartonových systémů Rigips pro vnitřní suchou výstavbu. Sádrokartonové systémy Rigips vynikají univerzálním využitím. Jsou vhodné jak pro novostavby a rekonstrukce interiérů rodinných domů, tak i pro rozdělení open space kancelářských prostorů

sádrokartony MUSIL spol., s.r.o. Jihlava

Sádrokartonové příčky vynikají čistým a hladkým designem, který jim dodává jemná tenkovrstvá sádrová stěrka s hlazeným povrchem.

sádrokartony MUSIL spol., s.r.o. Jihlava

Výhody sádrokartonu

Získáte moderní a designové hladké stěny.

Zvýšíme tepelnou i akustickou izolaci domu.

Montáž provedeme bez stavebních úprav

Omezíme vznik plísní a bakterií v interiéru.

V domě získáte ideální vzdušnou vlhkost.

Rychlá instalace bez stavebních úprav

Výhodami sádrokartonů Rigips jsou nízká hmotnost, variabilní velikost i tvar desek a snadná instalace nosné konstrukce. Díky tomu je montáž sádrokartonu rychlá, přesná a bez nutnosti stavebních úprav. Pro svou nízkou hmotnost jsou sádrokartony vhodné pro všechny nosné i nenosné interiérové stěny a podkrovní konstrukce. Na stropy instalujeme jak sádrokarton, tak i minerální podhledy.

Skvělé fyzikální a protipožární vlastnosti

Sádrokartony Rigips vynikají výbornými stavebně fyzikální vlastnostmi. Jsou biologicky a zdravotně nezávadné, regulují vlhkost v interiéru, čímž předchází vzniku plísní a vynikají výbornou protipožární odolností.

Výborná tepelná a zvuková izolace

Velkým přínosem sádrokartonového systému je výborná tepelná a akustická izolace. Sádrokartonová konstrukce umožňuje zateplení prostřednictvím minerální vaty nebo stříkané chytré izolace Icynene. V rámci našich služeb instalujeme také fasádní systémy a provádíme tepelné izolace fasád domů a hydroizolace podkroví.

Reference

RD Stošíkovice na Louce
Zateplení izolací ICYNENE
RD Miroslav okres Znojmo
Zateplení izolací ICYNENE
RD Znojmo
Zateplení izolací ICYNENE
Previous
Next

Ják probíhá spolupráce s námi?

Jako u našich dalších služeb Chytré izolace, zateplení vatou i pro realizaci podhledových systémů je klíčová osobní návštěva u zákazníka. Na základě jeho požadavků a dispozic budovy vytvoříme projekt.

01

Kontaktujte nás

02

Osobní schůzka

03

Kalkulace projektu

04

Realizace zakázky

Získejte cenovou kalkulaci zdarma

Dodejte vašim stěnám, příčkám a podhledům nový, hladký a čistý vzhled. Zvyšte tepelnou i akustickou izolaci vašeho interiéru. Využijte instalaci kvalitního sádrokartonového systému. Sídlíme v Jihlavě. Montáž sádrokartonů provádíme v kraji Vysočina, v Praze a dále v jižních Čechách i na jižní Moravě.

Zavolejte nám nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Zdarma vám připravíme cenovou kalkulaci instalace sádrokartonů včetně zateplení.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.