Stříkaná pěnová izolace

"Kdo to s námi jednou zkusil, neopustí firmu MUSIL."
Jak probíhá spolupráce s námi?
Jako u našich dalších služeb Chytrá izolace®, zateplení vatou i pro realizaci podhledových systémů je klíčová osobní návštěva u zákazníka. Na základě jeho požadavků a dispozic budovy vytvoříme projekt.
1
Kontaktujte nás
Nemusíte se obávat a naprosto nezávazně nás kontaktovat.
2
Osobní schůzka
Navážeme a lépe vaši poptávku probereme.
3
Kalkulace nabídky
S návrhem konkrétního projektu vypracujeme jeho cenovou kalkulaci.
4
Realizace zakázky
Náš ostřílený tým se pustí do práce. Výsledkem bude jak úspora tak váš komfort.
Příjemně chladivé klima v létě, útulné teplo v zimě. To jsou hlavní vlastnosti tepelné izolace značky ICYNENE®, kterou společnost MUSIL spol. s r.o. aplikuje do Vašeho interiéru za jediný den.

Výhody izolace ICYNENE®

Nulové tepelné ztráty
Akustická izolace
Extrémní rychlost aplikace
Zdravotní nezávadnost
Nízká hmotnost

Vlastnosti tepelné pěny ICYNENE®

Chytrá izolace® je systém zateplení izolační pěnou Icynene, která byla vyrobena a zkoušena v extrémních podmínkách Kanady. Díky jejím prokazatelně vynikajícím akustickým a tepelně izolačním vlastnostem, vzduchotěsná, trvanlivá a zabraňuje vzniku plísní. Icynene je jedním z nejoblíbenějších izolačních materiálů v Kanadě pro obytné budovy (střechy, stěny, podlahy…), ale i pro průmyslové a obchodní budovy. Nyní ji díky společnosti MUSIL s.r.o. můžete mít doma i Vy.

Realizace zateplení ICYNENE®

Icynene® je stříkaná pěna, která se nejčastěji aplikuje mezi krokve na difúzní fólii. Okamžitě expanduje a to až stonásobně. Vyplní tím každý čtvereční milimetr a zamezí tak, aby skrze stěny nebo skrze střechu do domu pronikla nežádoucí vlhkost, zima či plísně. Přitom je nadále tato pěna měkká, vzdušná a propouští vodní páry, takže dům zateplený Chytrou izolací® Icynene® dýchá. Pro realizaci ideálního zateplení Vašeho domu kontaktujte společnost MUSIL s r.o. Zveme vás k prohlídce našeho ceníku.

Zateplení vatou ROCKWOOL

Spolehlivé zateplení
Akustická izolace
Požární bezpečnost
Dlouhodobá stálost
Pro budovy všech velikostí
Nabízíme aplikaci kamenné minerální vlny Rockwool do vnitřní konstrukce či fasád malých rodinných domů, velkých bytových domů, velkých komerčních či průmyslových objektů.

Provětrávané fasády umožňují stavbě dobře “dýchat”, předchází tedy tvorbě plísní a zároveň umožňují tepelný komfort pro celou vnitřní konstrukci stavby od podlahy až po strop. Ideální zateplovací systém těchto fasád tvoří tepelná izolace Rockwool aplikovaná mezi nosné prvky roštu nesoucí obklad fasády. Tato izolace, se hodí rovněž i do šikmých a plochých střech. Zákazník má rovněž možnost zvolit sádrokartony, minerální podhledy či Chytré izolace prvotřídní kvality.

Reference

RD Kamenný Újezd v okresu České Budějovice
Podkroví Český Rudolec
Montáž SDK Rigips
Velký Beranov a Puklice
Zakázky řešíme na klíč
Za svou práci ručíme
Měříme úniky tepla termokamerou
Připravíme projekt

Získejte cenovou kalkulaci zdarma

Pro rychlou kalkulaci slouží náš kontaktní formulář. Zanechte kontaktní údaje a my se Vám obratem ozveme.
+420 602 601 000
izolace@musil.cz
Máte dotaz ke konkrétní službě? Neváhejte oslovit naše specialisty, rádi vám poradí například s výběrem materiálu, se sádrokartony nebo izolací.
Zobrazit kontakty
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme za odeslání formuláře
Omlouváme se ale odesílání selhalo. Zkuste to později.
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.