Realizace
tepelné izolace

"Kdo to s námi jednou zkusil, neopustí firmu MUSIL"

Příjemně chladivé klima v létě, útulné teplo v zimě. To jsou hlavní vlastnosti tepelné izolace značky ICYNENE®, kterou společnost MUSIL spol. s r.o. aplikuje do Vašeho interiéru za jediný den.
Play Video

Výhody izolace ICYNENE®

Play Video

Nulové tepelné ztráty

Akustická izolace

Extrémní rychlost aplikace

Zdravotní nezávadnost

Nízká hmotnost

Vlastnosti tepelné pěny ICYNENE®

Chytrá izolace® je systém zateplení izolační pěnou Icynene, která byla vyrobena a zkoušena v extrémních podmínkách Kanady. Díky jejím prokazatelně vynikajícím akustickým a tepelně izolačním vlastnostem, vzduchotěsná, trvanlivá a zabraňuje vzniku plísní. Icynene je jedním z nejoblíbenějších izolačních materiálů v Kanadě pro obytné budovy (střechy, stěny, podlahy…), ale i pro průmyslové a obchodní budovy. Nyní ji díky společnosti MUSIL s.r.o. můžete mít doma i Vy.
Play Video
chytrá izolace MUSIL spol., s.r.o. Jihlava

Realizace zateplení ICYNENE®

Icynene® je stříkaná pěna, která se nejčastěji aplikuje mezi krokve na difúzní fólii. Okamžitě expanduje a to až stonásobně. Vyplní tím každý čtvereční milimetr a zamezí tak, aby skrze stěny nebo skrze střechu do domu pronikla nežádoucí vlhkost, zima či plísně. Přitom je nadále tato pěna měkká, vzdušná a propouští vodní páry, takže dům zateplený Chytrou izolací® Icynene® dýchá. Pro realizaci ideálního zateplení Vašeho domu kontaktujte společnost MUSIL s r.o. Zveme vás k prohlídce našeho ceníku.

Zateplení vatou ROCKWOOL

Nabízíme aplikaci kamenné minerální vlny Rockwool do vnitřní konstrukce či fasád malých rodinných domů, velkých bytových domů, velkých komerčních či průmyslových objektů.

Provětrávané fasády umožňují stavbě dobře “dýchat”, předchází tedy tvorbě plísní a zároveň umožňují tepelný komfort pro celou vnitřní konstrukci stavby od podlahy až po strop. Ideální zateplovací systém těchto fasád tvoří tepelná izolace Rockwool aplikovaná mezi nosné prvky roštu nesoucí obklad fasády. Tato izolace, se hodí rovněž i do šikmých a plochých střech. Zákazník má rovněž možnost zvolit sádrokartony, minerální podhledy či Chytré izolace prvotřídní kvality.

Spolehlivé zateplení

Akustická izolace

Požární bezpečnost

Dlouhodobá stálost

Pro budovy všech velikostí

Reference

Zateplení zámecké stáje
Dokonalé zateplení podkroví včetně všech složitých detailů.
Akustické podhledy, Brno
Akustické podhledy ECOPHON ,SDK RIGIPS a příčky LIKO od firmy MUSIL.
Montáž SDK Rigips
Tato stavba na Vysočině získala Rigips Trophy 2020.
Previous
Next

Ják probíhá spolupráce s námi?

Jako u našich dalších služeb montáže sádrokartonů, minerálních podhledů a zateplení vatou i pro realizaci podhledových systémů je klíčová osobní návštěva u zákazníka. Na základě jeho požadavků a dispozic budovy vytvoříme projekt.

01

Kontaktujte nás

02

Osobní schůzka

03

Kalkulace nabídky

04

Realizace zakázky

Chci nacenění zdarma

Máte dotaz ke konkrétní službě? Neváhejte oslovit naše specialisty, rádi vám poradí například s výběrem materiálu, se sádrokartony nebo izolací.

Pro rychlou kalkulaci slouží náš kontaktní formulář. Zanechte kontaktní údaje a my se Vám obratem ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.