Montáž sádrokartonů

Specializujeme se na montáž sádrokartonových systémů včetně akustické i tepelné izolace.
Jak probíhá spolupráce s námi?
Jako u našich dalších služeb Chytrá izolace®, zateplení vatou i pro realizaci podhledových systémů je klíčová osobní návštěva u zákazníka. Na základě jeho požadavků a dispozic budovy vytvoříme projekt.
1
Kontaktujte nás
Nemusíte se obávat a naprosto nezávazně nás kontaktovat.
2
Osobní schůzka
Navážeme a lépe vaši poptávku probereme.
3
Kalkulace nabídky
S návrhem konkrétního projektu vypracujeme jeho cenovou kalkulaci.
4
Realizace zakázky
Náš ostřílený tým se pustí do práce. Výsledkem bude jak úspora tak váš komfort.

Univerzální využití pro novostavby i rekonstrukce

Provádíme instalace kvalitních sádrokartonových systémů Rigips pro vnitřní suchou výstavbu. Sádrokartonové systémy Rigips vynikají univerzálním využitím. Jsou vhodné jak pro novostavby a rekonstrukce interiérů rodinných domů, tak i pro rozdělení open space kancelářských prostorů.

Sádrokartonové příčky vynikají čistým a hladkým designem, který jim dodává jemná tenkovrstvá sádrová stěrka s hlazeným povrchem.

Výhody sádrokartonu

Získáte moderní a designové hladké stěny
Zvýšíme tepelnou i akustickou izolaci domu
Montáž provedeme bez stavebních úprav
Omezíme vznik plísní a bakterií interiéru
V domě získáte ideální vzdušnou vlhkost

Rychlá instalace bez stavebních úprav

Výhodami sádrokartonů Rigips jsou nízká hmotnost, variabilní velikost i tvar desek a snadná instalace nosné konstrukce. Díky tomu je montáž sádrokartonu rychlá, přesná a bez nutnosti stavebních úprav. Pro svou nízkou hmotnost jsou sádrokartony vhodné pro všechny nosné i nenosné interiérové stěny a podkrovní konstrukce. Na stropy instalujeme jak sádrokarton, tak i minerální podhledy.

Skvělé fyzikální a protipožární vlastnosti

Sádrokartony Rigips vynikají výbornými stavebně fyzikální vlastnostmi. Jsou biologicky a zdravotně nezávadné, regulují vlhkost v interiéru, čímž předchází vzniku plísní a vynikají výbornou protipožární odolností.

Výborná tepelná a zvuková izolace

Velkým přínosem sádrokartonového systému je výborná tepelná a akustická izolace. Sádrokartonová konstrukce umožňuje zateplení prostřednictvím minerální vaty nebo stříkané Chytrá izolace® Icynene®. V rámci našich služeb instalujeme také fasádní systémy a provádíme tepelné izolace fasád domů a hydroizolace podkroví.

Reference

Akustické podhledy, Brno
RD Znojmo
Zateplení Zámecké stáje Plandry
RD Bystřice nad Pernštejnem v okresu Žďár nad Sázavou
Zakázky řešíme na klíč
Za svou práci ručíme
Měříme úniky tepla termokamerou
Připravíme projekt

Získejte cenovou kalkulaci zdarma

Dodejte vašim stěnám, příčkám a podhledům nový, hladký a čistý vzhled. Zvyšte tepelnou i akustickou izolaci vašeho interiéru. Využijte instalaci kvalitního sádrokartonového systému. Sídlíme v Jihlavě. Montáž sádrokartonů provádíme v kraji Vysočina, v Praze a dále v jižních Čechách i na jižní Moravě.
+420 602 601 000
izolace@musil.cz
Máte dotaz ke konkrétní službě? Neváhejte oslovit naše specialisty, rádi vám poradí například s výběrem materiálu, se sádrokartony nebo izolací.
Zobrazit kontakty
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme za odeslání formuláře
Omlouváme se ale odesílání selhalo. Zkuste to později.
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.